میانبرها

 

آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از ۹ آذر

علوی فاضل خبر داد
آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از ۹ آذر


خبرگزاری آنا: معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد از نهم آذر ماه آغاز می شود، افزود: فهرست رشته‌محل‌های جدید متعاقبا اعلام خواهد شد.

 به گزارش آنا، دکتر مجتبی علوی فاضل اظهار کرد: داوطلبان مقاطع تحصیلات تکمیلی سال تحصیلی 95-94 برای شرکت در آزمون‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند ازطریق پایگاه ثبت نام الکترونیکی معاونت سنجش و پذیرش با ورود به پایگاه اینترنتی «azmoon.org» ثبت نام کنند.

او افزود: برای آگاهی داوطلبان از رشته‌ها و مجموعه‌های امتحانی و همچنین رشته‌محل‌های دایر در این دو مقطع از امروز مورخ 4 آذر ماه 93 فهرست رشته‌محل‌های دوره کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در سال 94 از طریق پیوندهای ذیل در دسترس داوطلبان قرار گرفته است.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه تعدادی رشته‌محل نیز در دست بررسی وتصویب نهایی قرار دارد، اظهار کرد: فهرست رشته‌محل‌های جدید متعاقبا اعلام خواهد شد تا متقاضیان تحصیلات تکمیلی در صورت علاقه‌مندی، نسبت به انتخاب آنها اقدام نمایند.

علوی فاضل تصریح کرد: در آزمون دکتری تخصصی سال جاری به هر داوطلب امکان انتخاب یک رشته امتحانی و حداکثر در 20 واحد دانشگاهی انتخابی ارائه شده است و در مقطع کارشناسی ارشد نیز داوطلبان پس از انتخاب یک مجموعه امتحانی مجاز به انتخاب حداکثر 20 رشته محل متناسب با آن هستند.

دانشگاه آزاداسلامی واحد گرمسار نیز در در35رشته کارشناسی ارشد و9رشته دکتری تخصصی دانشجو می پذیرد

93/09/05

 

کسب لوح تقدیر توسط بسیج اساتید واحد گرمسار از سوی رئیس سازمان بسیج مستضعفین


کسب لوح تقدیر توسط بسیج اساتید واحد گرمسار از سوی رئیس سازمان بسیج مستضعفین

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسارموفق ترین رده سازمان بسیج مستضعفین جشنواره سراسری مالک اشتر شد.

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار موفق به دریافت لوح افتخار سازمانی موفق ترین رده سازمانی بسیج مستضعفین جشنواره سراسری مالک اشتر از سوی سرتیپ نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین  شد.

در متن لوح تقدیر اهدایی سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین به کانون بسیج اساتید گرمسار آمده است:

مدیر و بسیجیان عزیز، کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار

در راستای تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قوا ، براساس ارزیابی انجام شده مبتنی بر فرآیند اشراف کلی ریاست سازمان بسیج در وضعیت و عملکرد سال 1392 مفتخر به کسب عنوان«موفق ترین رده سازمان بسیج مستضعفین» در اولین جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج گردیده اید.

بدیهی است این موفقیت مرهون تلاش و مجاهدت یکایک شما بسیجیان عزیز و خدوم آن رده می باشد.

اینجانب برخود لازم می دانم از تلاش ها و مجاهدت های بی وقفه و مخلصانه شما تقدیر و تشکرنمایم. ان اشاء ا... این افتخار در سال های آتی نیز حفظ گردد.

93/09/04

 

گزارش عملکرد کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار

گزارش عملکرد کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار

دکتر محمد صادق صبوری مسوول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار

کانون بسیج اساتید واحد گرمسار در سطح شهرستان از جایگاه شناخته شده ای برخوردار است

دکتر محمد صادق صبوری مسوول بسیج اساتید و معاون پژوهش وفن آوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار گفت: این کانون  در سال 1381 تأسیس گردید و با فراخوان اقدام به عضو گیری نمود . به لطف خداوند ، با فعالیت های مسئولین قبلی وفعلی تبلیغات مناسب استقبال خوبی صورت گرفت بطوری که تاکنون177 نفر از اعضای هیئت علمی و مدعو دانشگاه به عضویت آن در آمده اند. در جذب اساتید سیاست بر جذب حداکثری بوده است و هیچگاه سعی نگردید با نگاه سخت گیرانه عضویت را محدود به یک قشر و تفکر خاص نمود. از میان اعضای فعال شورای مرکزی انتخاب و تشکیل گردید. همواره سعی می گردید بطور منظم جلسات شورای مرکزی ماهی دوبار با تدوین دستور جلسه از قبل تشکیل گردد. همواره شورا از تفکرات و طرح های خلاقانه استقبال می نمود.

دکتر محمد صادق صبوری افزود : در سال های اخیر موضوع پیگیری تشکیل حلقه های علمی  و صالحین از موضوعات محوری کانون بوده است و به شیوه های مختلف، اساتید تشویق به تشکیل اینگونه حلقه ها می شدند. یکی از حلقه های موفق کانون، حلقه صالحین بوده است که در استادسرای دانشگاه با محوریت یکی از اعضای هیئت علمی روحانی، جناب آقای دکتر حجت الاسلام فهیمی، تشکیل گردیده است . جلسات این حلقه هفته ای یک بار پس از برپایی نماز جماعت مغرب و عشاء در محل استاد سرا تشکیل می گردد. در هر جلسه آیاتی از قرآن کریم تلاوت و مورد تفسیر و بحث واقع می گردد.

مسوول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار اشاره کرد : در برنامه های سالانه در کنار نشست ها و هم اندیشی های بصیرت افزایی مختلف ، برگزاری اردوهای تفریحی و ورزشی نیز مورد تأکید بوده است به نحوی که دوجشنواره فرهنگی- ورزشی توسط این کانون اجرا شده و همواره سعی می گردید اینگونه اردوها با برنامه های فرهنگی پربارتر گردند. 

وی تصریح کرد : شرکت رسمی در راهپیمایی ها و مراسمات مذهبی و سیاسی شهر در رؤس فعالیت ها ی کانون بوده است و همواره سعی گردید در رخدادهای سیاسی با انتشار بیانیه، موضع گیری اصولی و لازم درسایه رهنمودهای مقام معظم رهبری صورت گیرد. البته در کلیه امور و برنامه ها ولایت مداری و بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری از ارکان بوده است.

معاون پژوهش وفن آوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار افزود : مشارکت و هم فکری با دفتر فرهنگ اسلامی واحددر برگزاری مراسمات مختلف باعث گردیده تا همواره امکان استفاده از پتانسیل های این دفتر نیز در راستای اهداف کانون میسر گردد.

وي با بيان اينكه شورای مرکزی کانون همواره در ایجاد تعامل سازنده با هیئت رئیسه واحد در راستای اهداف خود موفق بوده است .به نحوی که تمام اعضای هیات علمی هیات رئیسه عضو این کانون هستند. پنج نفر از روسای واحد که در زمان آنها بسیج اساتید تشکیل شده وفعالیت نموده است همگی عضو بسیج اساتید بوده وبه ویژه سه نفر از روسای واحد از سال 1387(آقای دکتر عباسی، آقای دکتر منصوری وخانم دکتر میرساردو) به بعد نقش بسیار فعال وپویائی در اجرای برنامه های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار داشته اند.

 همینطور حضور کانون در مراسمات و نشست ها و برقرای ارتباط سازنده با مسئولین شهرستان باعث گردیده که کانون بسیج اساتید در سطح شهرستان از جایگاه شناخته شده ای برخوردار باشد.

مستندسازی فعالیت ها  بطور منظم و جدی مورد تأکید بوده است.

شورای مرکز بر خود واجب می داند تا سالانه از اعضایی که  در جلسات و برنامه ها حضور فعال تری دارند به نحو مقضی تجلیل نماید.

 ایشان دلایل توفیق نسبی در اجرای برنامه های بسیج اساتید را پاک بودن ریشه این شجره طیبه که مورد تایید خداوند متعال بوده وانجام وظیفه در آن لذت بخش ترین مسئولیتهاست ، وجود برنامه ریزی دقیق ومبتنی بر نیازهای علمی – فرهنگی توسط بسیج اساتید کشور به عنوان یک عامل ساختاری که الگوهای مناسب مبتنی بر ارزشهای یک تمدن نوین اسلامی را رصد نموده وبه استانها وبه تبع آن کانونها ابلاغ نموده است ، وجود گردهمائی های برنامه ریزی شده سالیانه در مشهدمقدس که در تبیین اهداف سالیانه وتبادل تجارب بسیار موثر بوده است ، پیگیریهای مستمر برنامه ها در بسیج اساتید استان وبکارگیری نوعی مدیریت مشارکتی برنامه های فرهنگی وحمایتها وپشتیبانیهای بی دریغ ،  توجه به اتفاقات فرهنگی،سیاسی، اقتصادی واجتماعی در کشور وبرنامه ریزی جهت  تبیین این اتفاقات با نگاه بصیرت افزائی ، عدم وابستگی به تفکرات جناحی در اجرای اهداف وماموریتها وبکارگیری توانمندیهای تمام اساتید علاقه مند ، استفاده از خرد جمعی بدور از فردگرائی ومشارکت تمام اعضا در برنامه های مورد نظر ، متنوع بودن       برنامه ها وقابلیت شرکت حداکثر اعضا در برنامه ها ، وجود همکاران تلاشگر ودلسوز وهمراهی آنها بابرنامه های اعلام شده و بکارگیری توانمندیهای نهادهای فرهنگی مستقر در دانشگاه علی الخصوص دفتر فرهنگ اسلامی، بسیج دانشجوئی ،سپاه شهرستان و.... ذکر نمود

93/09/04

 

نشست مشترک سرپرست واحد گرمسار و مسئولین بانک ملی استان سمنان

نشست مشترک سرپرست واحد گرمسار و مسئولین بانک ملی استان سمنان

نشست مشترک دکترطاهره میرساردو سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار با حسن مونسان معاون اداره امور شعب بانک ملی استان سمنان در دفتر سرپرست دانشگاه برگزار شد.

در این دیدار صمیمی که جمعی از مسئولین دانشگاه و بانک ملی حضور داشتند بر همکاری متقابل این دونهادتاکید گردید.

دکتر طاهره میرساردو سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده گفت: ما متکی به شهریه دانشجو نبوده و به دنبال تجاری سازی و استفاده از پتانسیل های بالقوه فراوان موجود در دانشگاه هستیم و آینده روشن ودرخشانی را پیش رو خواهیم داشت.

حسن مونسان معاون اداره امورشعب بانک ملی استان سمنان نیز در این دیدار گفت: بانک ملی در سالهای متمادی رابطه بسیار خوبی با دانشگاه آزاداسلامی داشته وسعی در خدمات دهی مناسب به اساتید ،کارکنان و دانشجویان دارد.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی جایگاه رفیعی در نزد بانک ملی دارد و هدف تقویت تعامل و ارائه خدمات بهتر و مناسب تر است.

دراین دیدار مقررگردید در خصوص ادامه تحصیل کارکنان بانک ملی در دانشگاه آزادهمکاری لازم صورت پذیرد.

93/09/04

 

دیدار سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار با امام جمعه شهرستان

دیدار سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار با امام جمعه شهرستان

دکتر طاهره میرساردو سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار با حجه الاسلام والمسلمین مهدی نژاد امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کرد

دراین دیدار که معاون آموزشی دانشگاه ، سرپرست دانشگاه را همراهی می نمود دکتر میرساردو به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در زمان کوتاه سرپرستی واحد پرداخت و افزود : همیاری همکاران و اساتید ،رهنمودها و پشتیبانی مسئولین شهرستان و به خصوص جنابعالی می تواند دانشگاه را در راه رسیدن به رشد و تعالی کمک فراوانی نماید

دکتر میرساردو افزود : اخذ بیست رشته تحصیلی جدید در مقاطع دکتری تخصصی ، کارشناسی ارشد و کارشناسی ، ایجاد مرکز تحقیقات زنبور عسل و پرورش قارچ ، راه اندازی گلخانه پرورش گوجه فرنگی وخیار درختی ،مزرعه کاشت جو و بررسی کاشت گیاهان با مصرف کم آب و منطبق با شرایط منطقه و استفاده مطلوب از خدمات و امکانات واحد بخشی از اقدامات انجام شده می باشد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار اضافه کرد : بزرگترین کلینیک دامپزشکی منطقه  بزودی در دانشکده دامپزشکی با امکانات مناسب و عالی افتتاح خواهد شد که می تواند توسط مردم منطقه مورد استفاده قرار گیرد

دکتر غلامرضا عسکری معاون آموزشی دانشگاه نیز طی سخنانی ضمن تاکید بر رابطه علم وفرهنگ افزود : امیدواری و تحول فراوانی را در دانشگاه شاهد هستیم واین امر فقط با همدلی وانسجام همکاران و استفاده از راهنمایی مسولین و دعای خیر شما  میسر خواهد بود

عسکری اشاره کرد از طریق بالا بردن بهره وری در دانشگاه و شهرستان چشم انداز بسیار خوب و روشنی را شاهد خواهیم بود

حجه الاسلام والمسلمین مهدی نژاد امام جمعه شهرستان گرمسار نیز طی سخنانی ضمن تشکر از اقدامات انجام شده واظهار خوشبینی از آینده دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار گفت : توجه و نگاه عمیق به مسائل می تواند در حل مشکلات موثر واقع گردد

مهدی نژاد اشاره کرد: توفیقات ارگانها ونهادها در سطح شهرستان باعث مباهات وخشنودی بنده و مسولین در سطح استان و کشور است

93/09/03

 
مطالب بیشتر...
منوی اصلی
جستجو در سایت
رویدادهای مهم
هیچ خبرخوانی مشخص نشده است